BiuroCeny za sprzątanie mieszkań Głuchołazy

Ceny za sprzątanie mieszkań Głuchołazy

by

Indywidualna

Firma Eco&Clean w ramach prowadzonych usług oferuje kompleksowe sprzątanie w Lublinie i okolicach. Wykonujemy sprzątanie domów, mieszkań i innych nieruchomości. W celu zapewnienia trwałego porządku w Państwa nieruchomościach proponujemy możliwość ustalenia korzystnego stałego abonamentu. Zakres prac zarówno w przypadku zleceń jednorazowych, jak też w odniesieniu do abonamentów jest każdorazowo ustalany indywidualnie z Klientem. Dysponujemy wyłącznie wykwalifikowaną, odpowiednio przeszkoloną kadrą pracowników. Nasz zespół jest zawsze wyposażony w profesjonalny sprzęt uznanych na rynku producentów oraz środki czyszczące, tak aby sprzątanie trwało jak najkrócej oraz było maksymalnie efektywne. Wykonanie usługi każdorazowo kontroluje wyznaczony do nadzoru pracownik, który odpowiada również za kontakt z Klientami. To właśnie dlatego sprzątanie z Eco & Clean z Lublina jest gwarancją wysokiej jakości usług i długotrwałego efektu czystości.

W ramach oferowanych usług, w zależności od Państwa potrzeb, zapewniamy w szczególności:

czyszczenie podłóg (terakota, pvc, parkiety),

czyszczenie mebli tapicerowanych, pokojowych, kuchennych,

kompleksowe czyszczenie łazienek, toalet, itd.,

mycie okien, zawieszanie firan i zasłon

pranie dywanów i wykładzin

czyszczenie urządzeń AGD

prasowanie i zmywanie

sprzątanie po imprezach okolicznościowych

sprzątanie poremontowe

sprzątanie garaży, posesji.

W ramach podstawowej oferty jaką jest sprzątanie mieszkań i domów w Lublinie i okolicach, proponujemy Państwu wybór jednej z dwóch opcji sprzątania:

1. Sprzątanie Standard, które obejmuje: zamiatanie, odkurzanie oraz mycie podłóg, odkurzanie wykładzin i dywanów, wycieranie kurzu ze wszystkich mebli, wycieranie kurzu z powierzchni gładkich (drzwi, parapety, ramy, kaloryfery, lustra, sprzęt rtv/agd, lampy, żyrandole), mycie luster, kompleksowe czyszczenie łazienek oraz toalet, czyszczenie powierzchni blatów oraz szafek mebli nietapicerowanych przy użyciu środków czyszczących, wymianę worków, wynoszenie śmieci.

2. Sprzątanie Premium, które obejmuje: dodatkowo do sprzątania standard : mycie okien, czyszczenie urządzeń AGD, nabłyszczanie mebli nietapicerowanych oraz mebli skórzanych,

3. Dodatkowo jako pojedyncze opcje, oferujemy następujące usługi: pranie dywanów oraz wykładzin, froterowanie parkietów, specjalistyczne czyszczenie terakoty (przy pomocy szorowarki oraz odkurzaczy sucho-mokro), specjalistyczne czyszczenie mebli tapicerowanych oraz nietapicerowanych, czyszczenie kominków.

Na „wszelki wypadek” posiadamy ubezpieczenie w renomowanym Towarzystwie Ubezpieczeniowym gwarantujące Państwu bezpieczeństwo materialne.
Każdorazowo wystawiamy fakturę VAT lub paragon. Myślisz sprzątanie domów w Lublinie? Mówisz Eco & Clean!
PLANY ABONAMENTOWE

Pragniemy Państwu zaoferować możliwość skorzystania z planów abonamentowych, dzięki którym przejmiemy od Państwa na stałe obowiązki w zakresie sprzątania domu, mieszkania lub biura. W ramach abonamentu, złożymy Państwu „wizytę” o stałej porze w wybranym przez Państwa dniu (lub dniach) tygodnia, celem kompleksowego posprzątania nieruchomości. W ramach abonamentu mogą Państwo liczyć na zdecydowanie niższe ceny w porównaniu do sumy jednorazowych wizyt.
Ceny abonamentów negocjowane są indywidualnie w oparciu m.in. o metraż oraz rodzaj nieruchomości oraz zakres Państwa zlecenia.
W ramach abonamentów świadczenie usług odbywa się w stałych uzgodnionych pomiędzy Stronami cyklach, zaś należności regulowane są w okresach miesięcznych.
Skorzystanie z planu Abonamentowego powoduje, iż raz na zawsze zapomną Państwo o sprzątaniu! , ponadto nie ulega wątpliwości, iż taka decyzja powoduje wyraźne oszczędności nie tylko czasu, ale również pieniędzy (brak konieczności zakupu środków czystości oraz sprzętu).
Cennik usług

Cennik Usług
Sprzątanie jednorazowe Standard
– do 50m2 – 150zł
– od 51m2 do 70m2 – 180zł
– od 71m2 do 90m2 -210zł
– od 91m2 do 120m2 – 250zł
– od 121 m2 do 150m2 – 300 zł
– powyżej 150m2 – cena do ustalenia
– sprzątanie Premium – cena do ustalenia

Sprzątanie lokali usługowych:
(biur, gabinetów, restauracji, hoteli, sklepów, klatek schodowych itp.)
Ceny już od: 2,46 zł/m2

Podane ceny są cenami brutto.
W cenę wliczony jest koszt środków czystości i sprzęt.
Wszystkie ceny podane w ofercie są cenami podlegającymi negocjacji indywidualnie z Klientem.

Ciekawe artykuły:

Back to Top