BiuroCeny za sprzatanie mieszkania Głogów

Ceny za sprzatanie mieszkania Głogów

by

Indywidualna

Firma Eco&Clean w ramach prowadzonych usług oferuje kompleksowe sprzątanie w Lublinie i okolicach. Wykonujemy sprzątanie domów, mieszkań i innych nieruchomości. W celu zapewnienia trwałego porządku w Państwa nieruchomościach proponujemy możliwość ustalenia korzystnego stałego abonamentu. Zakres prac zarówno w przypadku zleceń jednorazowych, jak też w odniesieniu do abonamentów jest każdorazowo ustalany indywidualnie z Klientem. Dysponujemy wyłącznie wykwalifikowaną, odpowiednio przeszkoloną kadrą pracowników. Nasz zespół jest zawsze wyposażony w profesjonalny sprzęt uznanych na rynku producentów oraz środki czyszczące, tak aby sprzątanie trwało jak najkrócej oraz było maksymalnie efektywne. Wykonanie usługi każdorazowo kontroluje wyznaczony do nadzoru pracownik, który odpowiada również za kontakt z Klientami. To właśnie dlatego sprzątanie z Eco & Clean z Lublina jest gwarancją wysokiej jakości usług i długotrwałego efektu czystości.

W ramach oferowanych usług, w zależności od Państwa potrzeb, zapewniamy w szczególności:

czyszczenie podłóg (terakota, pvc, parkiety),

czyszczenie mebli tapicerowanych, pokojowych, kuchennych,

kompleksowe czyszczenie łazienek, toalet, itd.,

mycie okien, zawieszanie firan i zasłon

pranie dywanów i wykładzin

czyszczenie urządzeń AGD

prasowanie i zmywanie

sprzątanie po imprezach okolicznościowych

sprzątanie poremontowe

sprzątanie garaży, posesji.

W ramach podstawowej oferty jaką jest sprzątanie mieszkań i domów w Lublinie i okolicach, proponujemy Państwu wybór jednej z dwóch opcji sprzątania:

1. Sprzątanie Standard, które obejmuje: zamiatanie, odkurzanie oraz mycie podłóg, odkurzanie wykładzin i dywanów, wycieranie kurzu ze wszystkich mebli, wycieranie kurzu z powierzchni gładkich (drzwi, parapety, ramy, kaloryfery, lustra, sprzęt rtv/agd, lampy, żyrandole), mycie luster, kompleksowe czyszczenie łazienek oraz toalet, czyszczenie powierzchni blatów oraz szafek mebli nietapicerowanych przy użyciu środków czyszczących, wymianę worków, wynoszenie śmieci.

2. Sprzątanie Premium, które obejmuje: dodatkowo do sprzątania standard : mycie okien, czyszczenie urządzeń AGD, nabłyszczanie mebli nietapicerowanych oraz mebli skórzanych,

3. Dodatkowo jako pojedyncze opcje, oferujemy następujące usługi: pranie dywanów oraz wykładzin, froterowanie parkietów, specjalistyczne czyszczenie terakoty (przy pomocy szorowarki oraz odkurzaczy sucho-mokro), specjalistyczne czyszczenie mebli tapicerowanych oraz nietapicerowanych, czyszczenie kominków.

Na „wszelki wypadek” posiadamy ubezpieczenie w renomowanym Towarzystwie Ubezpieczeniowym gwarantujące Państwu bezpieczeństwo materialne.
Każdorazowo wystawiamy fakturę VAT lub paragon. Myślisz sprzątanie domów w Lublinie? Mówisz Eco & Clean!

Ciekawe artykuły:

Back to Top