PrawoKancelaria adwokacka Katowice

Kancelaria adwokacka Katowice

by

Ostatnio z mężem mamy same problemy, jeżeli chodzi o prawo. Nasz syn nieźle narozrabiał okradając okoliczny sklepik… Z początku nie chcieliśmy mu pomóc, ale jednak to jest nasz syn. Musi się nauczyć na własnych błędach, ale jest jeszcze za młody, aby ponosić aż takie konsekwencje.
Wiadomo było, że właściciel da sprawę do sądu. Nie było mi to na rękę, ale jak już się stało, tak się nie odstanie. Na gwałt potrzebna była dobra kancelaria adwokacka katowice, gdzie znajdę odpowiednich prawników, chcących nam pomóc.
Oczywiście syn będzie zobowiązany do pokrycia kosztów swojego adwokata, ale to będzie mu się odbijać z kieszonkowego. Nikt mi nie powie bowiem, że nie powinien ponieść kary za swoje czyny.
Sprawa kradzieży nabrała na prawdę wielkiego rozgłosu, czego chcieliśmy uniknąć. Trudno, nie udało się. Termin rozprawy jest za dwa tygodnie. Mam nadzieję, że sędzia potraktuje sprawę lajtowo i syn nie dostanie takiego srogiego wyroku. Może akurat uda się jakoś pomóc mu w tej sprawie. Nic straconego.

Ciekawe artykuły:

Back to Top