BiuroMieszkać w centrum. Apartamenty przy Królewieckiej

Mieszkać w centrum. Apartamenty przy Królewieckiej

by

Wygodne, dobrze zaprojektowane i rozplanowane mieszkanie w centrum Włocławka? I to nie w starym budownictwie, lecz w nowoczesnej kamienicy? Teraz to możliwe – przy ulicy Królewieckiej i Zduńskiej powstaje bowiem luksusowy apartamentowiec przeznaczony dla osób, które preferując komfort, nie chcą jednocześnie rezygnować z mieszkania w centrum miasta.

Inwestycja Przy Ratuszu powstanie na zagospodarowanym terenie obecnego parkingu. W obiekcie, powstanie 45 luksusowych apartamentów z których największe będą miały powierzchnię 80m2. Inwestor pomyślał również o osobach które nie mają potrzeby mieszkania na tak dużych salonach i przewidział w projekcie mniejsze mieszkania, o powierzchni od 38m2.

Praktycznie każde z mieszkań w inwestycji Przy Ratuszu jest niepowtarzalne. Nabywcy mogą wybierać pomiędzy mieszkaniami z balkonami, tarasami i o różnym poziomie doświetlenia – w zależności więc od preferowanych warunków i trybu życia, każdy może znaleźć coś dla siebie. Oczywiście o ile zdąży, bo inwestycja cieszy się sporym zainteresowaniem.

Tym co jest szczególnie ważne – zwłaszcza z punktu widzenia mobilnych osób, to możliwość wykupienia miejsca postojowego w podziemnym garażu oraz wewnętrzny parking – w centrum miasta własne, prywatne miejsce postojowe nie zdarza się co dzień.

Inwestor – spółka Budizol, pomyślał również o dodatkowych atrakcjach dla mieszkańców, którzy mieszkając w centrum miasta mogą być spragnieni kontaktu z naturą – w obszarze kompleksu będą fragmenty zielone, a na dachu budynku zaprojektowano zielony taras, który umożliwi relaks i wypoczynek w otoczeniu zieleni i z dala od szarzyzny miasta (co najważniejsze – nadal pozostając w jego centrum). W tym kontekście na szczególną uwagę zasługują trzy mieszkania położone na ostatnim – czwartym piętrze inwestycji – posiadają one przestronne tarasy o powierzchni od 16 aż do 43m2.

Ciekawe artykuły:

Back to Top