BiuroMycie okien Lublin

Mycie okien Lublin

by

Sprzątanie okolicznościowe

Sprzątanie poremontowe

Profesjonalne sprzątanie poremontowe powinno być wykonywane przy pomocy dedykowanego, specjalistycznego sprzętu oraz środków czystości. Eco & Clean Sp. z o.o. dysponuje w tym zakresie sprzętem wyłącznie uznanych, sprawdzonych marek, gwarantującym pełną satysfakcję Klientów.

Zwracamy uwagę, iż wykonanie sprzątania poremontowego przy pomocy zwykłych „domowych” odkurzaczy, czy środków czystości może nie spełnić Państwa oczekiwań, a niekiedy doprowadzić także do strat w postaci uszkodzeń często drogiego sprzętu domowego.

W tym kontekście zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług, celem doprowadzenia domu, mieszkania lub biura do stanu zgodnego z oczekiwaniami, jednocześnie celem zaoszczędzenia Państwa nerwów i pieniędzy.

Sprzątanie przed wynajmem i sprzedażą/sprzątanie po wynajmie

Proponujemy Państwu skorzystanie z naszych usług w zakresie przygotowania domu/mieszkania/biura do sprzedaży lub wynajmu. Zapewne każdy z Państwa wie, jak ważne jest „pierwsze wrażenie” jakie wywiera na ewentualnym Kupującym (Najemcy) stan oferowanej nieruchomości. Celem wyjścia naprzeciw oczekiwaniom – w istocie Państwa kontrahentów, proponujemy kompleksowe usługi w zakresie przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.

Cennik usług

Cennik Usług
Sprzątanie jednorazowe Standard
– do 50m2 – 150zł
– od 51m2 do 70m2 – 180zł
– od 71m2 do 90m2 -210zł
– od 91m2 do 120m2 – 250zł
– od 121 m2 do 150m2 – 300 zł
– powyżej 150m2 – cena do ustalenia
– sprzątanie Premium – cena do ustalenia

Sprzątanie lokali usługowych:
(biur, gabinetów, restauracji, hoteli, sklepów, klatek schodowych itp.)
Ceny już od: 2,46 zł/m2

Podane ceny są cenami brutto.
W cenę wliczony jest koszt środków czystości i sprzęt.
Wszystkie ceny podane w ofercie są cenami podlegającymi negocjacji indywidualnie z Klientem.

Ciekawe artykuły:

Back to Top