BiuroSłoneczne domy we Włocławku

Słoneczne domy we Włocławku

by

Włocławek to nie tylko możliwość mieszkania w centrum miasta w ekskluzywnych apartamentach, czy w kompleksie Wzorcowni, której apartamenty wybiorą osoby aktywne i w pragnące być zawsze w centrum wydarzeń, ale również możliwość posiadania wygodnego domu, z dala od zgiełku i wielkomiejskiego pośpiechu, ale jednocześnie na tyle blisko centrum, by komunikacja nie stanowiła problemu. Mowa tu o nowej inwestycji firmy Budizol o ciepło brzmiącej nazwie Słoneczna Polana.

Słoneczna Polana to osiedle zlokalizowane w Michelinie – jednej z najpiękniejszych części miasta. Na mieszkańców czeka spokój, cisza i bliskość natury (inwestycja zlokalizowana jest na skraju lasu) przy jednoczesnej możliwości błyskawicznego znalezienia się w centrum (dzięki dobrej komunikacji – Aleja Jana Pawła II znajduje się nieopodal). Osiedle ma również dobrą infrastrukturę – bliskość szkoły, przedszkola i sklepów sprawia, że mieszkać będzie się tu wygodnie całą rodziną.

Na ogrodzonym terenie Słonecznej Polany znajdą się trzy bliźniaki, dwie szeregówki po pięć domów w bryle, dwie szeregówki z trzema domami oraz trzy budynki bliźniacze dwurodzinne. W sumie swój nowy dom znajdzie tu 34 nabywców. Każdy z domów zaopatrzony będzie w garaż, każdy mieszkaniec otrzyma własny teren ogrodowy. Poza tym całe osiedle wypełnione będzie zielenią oraz miejscami do rekreacji dla dzieci i dorosłych.

Wszystkie domy charakteryzować ma wysoka jakość wykonania i oszczędność energetyczna. Żelbetowa konstrukcja, wzmocniona i docieplona drewnianymi ścianami osłonowymi nie tylko będzie się pięknie prezentować, ale również zapewni minimalne straty ciepła. Dla każdej osoby, która marzy o własnym domu, Słoneczna Polana warta jest rozważenia.

Ciekawe artykuły:

Back to Top