BiuroSprzątanie klatek schodowych Lublin

Sprzątanie klatek schodowych Lublin

by

Sprzęt

Dysponujemy wyłącznie profesjonalnymi odkurzaczami oraz szorowarkami uznanych marek, które poradzą sobie z każdą powierzchnią. Umyją, doczyszczą oraz wypolerują parkiet, panele, kamień czy terakotę. Odkurzacze piorące w razie potrzeb wyczyszczą wykładzinę lub dywany.
Okna czyszczone są również przy użyciu profesjonalnych myjek i płynów.
Korzystamy z profesjonalnych środków czyszczących, używanych w wysokiej klasy hotelach na całym świecie. Używamy wysokiej jakości ścierek i mopów marek cenionych w branży sprzątającej.

Kadra

Korzystamy wyłącznie z usług doświadczonych osób, przeszkolonych do pracy z profesjonalnym sprzętem, którym dysponujemy. Sprzątanie organizujemy najczęściej w zespołach dwuosobowych. Wykonanie usług przez zespół sprzątający, każdorazowo nadzoruje pracownik odpowiedzialny za kontakty z Klientami.
Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.

O nas

Eco & Clean Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie wymagających Klientów.
Jeśli tylko Państwo zechcą, w pełni profesjonalny sposób posprzątamy Państwa dom, mieszkanie, biuro lub wykonamy innego rodzaju prace porządkowe.
Do pracy wykorzystujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt uznanych na rynku producentów, który gwarantuje wysoki standard świadczonych usług oraz zapewnia zdecydowanie szybszą realizację zadań, w porównaniu do żmudnego sprzątania z wykorzystaniem popularnych produktów „z reklamy” .
Realizujemy zlecenia jednorazowe oraz stałe od osób fizycznych i firm.
Oferujemy możliwość stałej współpracy, w ramach promocyjnych abonamentów, ustalanych w oparciu o rodzaj i wielkość sprzątanej powierzchni oraz indywidualne potrzeby Klientów.
Wystawiamy faktury VAT!

Ciekawe artykuły:

Back to Top