Ovb com plSystem kolejkowy

System kolejkowy

by

system-kolejkowy-7Instalowanie systemu kolejkowego w szpitalach, przychodniach, instytucjach czy urzędach powoduje powstawanie inteligentnych i porządnych kolejek. Kolejka według określonego systemu jest sterowana, dzięki temu doskonale zarządza się czasem. Petent doskonale wie ile czasu zajmie mu oczekiwanie na swoją kolej, natomiast osoba z personelu wie ile czasu w danym dniu będzie załatwiać poszczególnych klientów.

System kolejkowy sprawia, że bez problemu kolejkę można przerwać, następnie ją wznowić, że bez problemu może ją przejąć pracownik z innego okienka lub pracownik innej zmiany. Automat wydający kolejne numery jest połączony z monitorem zainstalowanym w danej sali, na monitorze ukazują się kolejno informacje, który numer, przy którym okienku
jest w obecnej chwili załatwiany, a który numer będzie kolejny.
Dzięki zautomatyzowaniu kolejki, stanie w niej staje się staniem bez stresów i problemów, każdy ma przypisany sobie dany czas i dany numer.
Petenci oczekujący na swoją kolej mogą bez problemu zarządzać swoim czasem, w trakcie oczekiwania mogą załatwiać inne ważne lub mniej ważne swoje sprawy.
Automaty wydające numery kolejkowe są dzisiaj bardzo popularne, występują praktycznie w wielu instytucjach i bardzo inteligentnie zarządzają kolejkami. System kolejkowy to seria połączonych multimedialnie urządzeń.

Ciekawe artykuły:

Back to Top