Architektura i NieruchomościTereszyn Domy Na sprzedaż

Tereszyn Domy Na sprzedaż

by

Bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 163,7m2 + strych o powierzchni 38,27m2 doskonale skomunikowany, 1km od węzła Konopnica.
Projekt domu bardzo funkcjonalny:
Parter: kuchnia otwarta( możliwość oddzielenia od strefy dziennej), jadalnia, salon z kominkiem, toaleta, kotłownia, garaż.
Piętro: pokój kąpielowy, cztery sypialnie, garderoba.
Dom znajduje się w cichej okolicy a jednocześnie blisko centrum, miłe sąsiedztwo.
Dom w stanie developerskim plus! Wybudowany profesjonalnie i solidnie,każde pomieszczenie posiada własną wentylację grawitacyjną, grzejniki płytowe i drabinkowy w łazience górnej, powierzchnia holu, kuchni, jadalni oraz salonu wyposażona w ogrzewanie podłogowe, zamontowany system dystrybucji ciepłego powietrza do wszystkich pomieszczeń, ocieplenie poddasza naturalną wełną mineralną o grubości 25cm, ocieplenie elewacji styropianem o grubości 15cm co sprawia że budynek staje się energooszczędny, tynki zewnętrzne silikatowe, ściany wewnętrzne oczyszczone oraz zagruntowane gotowe do malowania, drzwi garażowe segmentowe z elektrycznym automatem do ich otwieranie
Dwie części budynku przedzielone są ścianą przeciwpożarową,
media :prąd, gaz, woda z własnego ujęcia, szambo(możliwość wpięcia do kanalizacji).

Dach pokryty dachówką ceramiczną, kominy klinkierowe, brama garażowa panelowa Wiśniowski z napędem elektrycznym.
Działka 600m ogrodzona i obsadzona tujami, kostka brukowa wokół domu i na podjeździe
Do wprowadzenia wystarczy położyć podłogi pomalować ściany (ściany są pomalowane warstwą gruntu oraz jedną warstwą farbą gruntującą) zamontować sanitariaty i wstawić meble.

Odległość nieruchomości od :
5,5km do Tesco, Obi, Luxmed, Zone, Galeria Orkana
1,0km do drogi głównej (ul. Al. Kraśnicka)
1,5km do granicy administracyjnej Lublina
10 km do Poczty Głównej (ul. Krakowskie Przedmieście)

Polecam i zapraszam na prezentację!

słowa kluczowe: viver bene, botanik tv, lokale do sprzedania, lokale użytkowe do wynajęcia lublin, lokal użytkowy do wynajęcia lublin, lokale usługowe do wynajęcia lublin, powierzchnie biurowe do wynajęcia lublin, lubartów domy na sprzedaż

Ciekawe artykuły:

Back to Top