Architektura i NieruchomościWiD studio Wnętrze i Detal

WiD studio Wnętrze i Detal

by

WiD studio Wnętrze i Detal to pracownia specjalizująca się w architekturze wnętrz. Wykonujemy projekty wnętrz mieszkalnych (domy, mieszkania, apartamenty, rezydencje) i publicznych (bary, restauracje, biura, sklepy, toalety publiczne i wiele innych). Mamy na swoim koncie wiele realizacji.

Nasze biuro znajduje się w Katowicach, jednak podejmujemy współpracę na terenie całego kraju. Oczywiście preferujemy zlecenia z terenu województwa śląskiego.

Dzięki temu, że w swoim składzie mamy absolwenta politechniki z tytułem mgr inżyniera architekta, do każdego projektu wykonujemy również poprawną dokumentację techniczna, umożliwiającą poprawną realizację założeń projektowych.

Praca na najnowszym, legalnym oprogramowaniu projektowym (programy CAD, 3ds MAX Design 2009, Corel Draw! 13) zapewnia wysoką jakość zarówno opracowań technicznych , jak i fotorealistycznych wizualizacji komputerowych.

Naszą pracę można obejrzeć na naszych stronach internetowych.

Projekty i aranżacje wnętrz – nasza firmowa strona wykonana w technologii flash. Witryna zawiera liczne wizualizacje komputerowe realizowanych projektów (cała grafika zawarta na stronie pochodzi z naszej pracowni!). Jest tam krótki opis naszej oferty projektowania wnętrz, a także dane kontaktowe. Na stronie zawarliśmy również opis najnowszych usług – autorskie projekty wnętrz oraz kompleksowy projekt wnętrz pod klucz.

Jeśli ktoś nie posiada lub nie chce używać pluginu flash, zapraszamy na naszą stronę wykonaną w technologii html – architektura wnętrz. Witryna ma już swoje lata i odbiega trochę od dzisiejszych standardów graficznych, ale za to dobrze opisuje naszą ofertę – można tam przeczytać, jak wygląda typowa współpraca z architektem wnętrz, zapoznać się z naszą ofertą i skontaktować się z nami poprzez email lub wygodny formularz kontaktowy.

Nasza ostatnia strona – projektowanie wnętrz – ma bardziej charakter informacyjny niż ofertowy, choć można na niej zobaczyć nasze realizacje i poznać naszą ofertę usług projektowych. Strona powstała jako odpowiedź na małą wiedzę potencjalnych klientów o usłudze projektowania wnętrz. Na stronie umieściliśmy zatem wiele informacji o tym, ak wygląda współpraca z architektem wnętrz, czego od niego oczekiwać, czego wymagać. Wiedza zawarta na tej stronie pomoże w wyborze odpowiedniej pracowni architektury wnętrz.

Osoby zainteresowane współpracą z nami bądź wynajęciem architekta wnętrz prosimy o kontakt mailowy.

Stale poszukujemy nowych osób do współpracy z naszą firmą – ekipy budowlane, stolarze, ślusarze i inni rzemieślnicy mający coś wspólnegoz wystrojem wnętrz są zawsze mile widziani.

Stale poszukujemy również młodych architektów zainteresowanych projektowaniem wnętrz oraz pracą w naszym biurze – CV wraz z portfolio prosimy przesyłać na nasz adres email dostępny na którejś z wyżej wymienionych stron.

Ciekawe artykuły:

Back to Top