BiznesOvb plan kariery

Ovb plan kariery

by

WOJCIECH MIKUTEL

Dyrektor Okręgu

W 2000 roku rozpoczynając przygodę z rynkiem finansowym nie spodziewałem się, że to będzie mój obecny zawód. Gromadzone przez lata doświadczenia wpłynęły na rozwój osobisty i zawodowy. Interesuję się zagadnieniami związanymi z dziedziną psychologi. Lubię dzielić się wiedzą i przekazywać ją dalej. Jestem entuzjastą i optymistą.

ADAM KUCZ

Dyrektor Okręgu

Jestem założycielem pierwszego i zarazem najprężniej działającego biura OVB w Zielonej Górze, które prowadzę od ponad trzech lat. Dziś moja struktura prowadzi swoje samodzielne biura w Częstochowie, we Wrocławiu i w Sulechowie. Moim celem jest poszerzenie kadry Menagerskiej oraz nieustanna pomoc zarówno obecnym jak i nowym Współpracownikom w dążeniu do osiągnięcia zawodowego sukcesu. W wolnych chwilach komponuję muzykę, gram na gitarze klasycznej oraz śpiewam. Od czasu do czasu gram też w tenisa ziemnego. Lubię ludzi 🙂

RAFAŁ KOZICA

Kierownik Okręgu

AGNIESZKA PIETRASZ

Kierownik Okręgu

Prowadzę biuro OVB w Zielonej Górze
lubię: pływać, dania ze szpinakiem, luksusowe czerwone auta

Nie lubię nie uczciwości. Interesuje mnie ekonomia i polityka.

WŁADYSŁAW GABRYŚ

Dyrektor Okręgu

Darek Gabryś (na co dzień używam drugiego imienia), prywatnie mąż tej samej, jedynej od młodzieńczych lat żony, ojciec córki i syna. Po wielu latach pracy na państwowych posadach, zetknąłem się z OVB. Zdobyte wcześniej doświadczenie w branży finansowej, a także trochę odwagi i chęć sprawdzenia swojej wartości na rynku biznesowym sprawiły, że jestem tu gdzie jestem. Wiele razy próbowano mnie rekrutować do innych firm, ale jestem lojalny, jeśli widzę sens pracy z obecnym partnerem, a OVB nigdy mnie nie zawiodło. Mój najbliższy cel – Dyrektor Krajowy, już się pojawia na horyzoncie

JUSTYNA DYK

Dyrektor Okręgu

Pracuję w OVB na stanowisku Dyrektora Okręgu. Prowadzę biuro przy ul. Św. Antoniego we Wrocławiu.
Mój zespół składa się z dwóch świetnie rozwijających się Kierowników Okręgu (Arkadiusz Nowak i Paweł Sowa) oraz wielu dobrze rokujących młodych Kierowników Oddziału. Cenię w OVB niesamowite możliwości rozwoju, kariery oraz niezależność finansową.

ARKADIUSZ NOWAK

Kierownik Okręgu

Jestem Kierownikiem Okręgu od 01.01.2011r. Prywatnie mąż i ojciec dwu letniej Zosi. Dla mnie OVB to wspaniali ludzie i nieograniczone możliwości w działaniu. Interesują mnie tylko wielkie cele i uczciwe sposoby ich realizacji.

PAWEŁ SOWA

Kierownik Okręgu

Od stycznia 2012 jestem Kierownikiem Okręgu. Osiągnięcie tego stanowiska było możliwe dzięki ludziom z którymi współpracuję. Jestem w OVB ponieważ lubię pracę z ludźmi. Każdy człowiek to wyzwanie, a ja staram się wydobyć z każdego najlepsze cechy. Tak było od samego początku pracy, czyli od 2010 roku. Dzięki OVB mam możliwość zawodowego rozwoju wraz z elastycznym czasem pracy, który bardzo cenię. Interesuję się komunikacją międzyludzką oraz technikami zarządzania, a wolny czas spędzam na wsi lub w górach.

MICHAŁ FABISZEWSKI
Kierownik Okręgu
Dzięki OVB niezależny przedsiębiorca, ale tylko dlatego, że swojej niezależności nie złożyłem na ołtarzu szczęścia małżeńskiego.

Pomimo 400 km dzielących mnie od Dyrekcji Krajowej Pana Super Seniora Dyrektora Marka Zieleniewskiego, wiedziałem że znalazłem wreszcie odpowiednią pracę dla mnie. Możliwość rozwoju i jasny pan kariery sprawiły że równo po 2,5 roku w firmie, od 1 lipca 2014 roku, jestem Kierownikiem Okręgu. Cenię sobie pracę z ludźmi i fakt że OVB zrealizowało pokaźną ilość moich marzeń i marzeń moich Współpracowników. W mojej strukturze – w grupie Wielebnego – budujemy biznes w oparciu o relacje przyjaźni i zdrowego współzawodnictwa.

Określiłem już mój Next Level, a dzięki wsparciu Dyrekcji wiem jak go osiągnąć.

MACIEJ SOBCZAK

Dyrektor Regionalny

Maciej Sobczak, wiek 37 lat, mąż Ani Sobczak, ojciec Mateusza i Aleksandra.
W OVB od 1995 roku. Obecnie prowadzę biuro we Wrocławiu na ulicy Jedności Narodowej 97/12.
Lubię czytać książki, jeździć na rowerze z rodzinką, grać w tenisa ( od niedawna ), łazić po górach, grać w koszykówkę
Interesuję się: finansami, motoryzacją.

IRENEUSZ TOMCZYK

Dyrektor Regionalny

Z OVB jestem związany od listopada 2003 roku, od stycznia 2010 – jestem Dyrektorem Regionalnym. Wraz ze swoimi Dyrektorami i Kierownikami prowadzę biura we Wrocławiu przy ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 19, Lesznie, Świdnicy, Legnicy, a obecnie buduję nowy oddział w Warszawie. Bardzo mocno koncentruję się na promowaniu nowych liderów, bo OVB to biznes mocnych osobowości. Osobiście uważam, że nie ma „rzeczy” niemożliwych – trzeba tylko wszystko odpowiednio zaplanować i wziąć się za regularną pracę. To przede wszystkim DZIAŁANIE jest kluczem do każdego sukcesu. Regularnie gram w tenisa oraz uprawiam biegi długodystansowe.

DENIS VIKLINSKIY

Kierownik Okręgu

Nazywam się Denis Viklinskiy. W firmie OVB Allfinanz pracuje od sierpnia 2008 roku. Obecnie jestem Kierownikiem Okręgu. Posiadam swoje biuro w Świdnicy i we Wrocławiu. Pomagam swoim Współpracownikom w karierze i rozwoju w branży finansowej. Zachęcam do współpracy ze mną i moim zespołem kadry kierowniczej.

JACEK CIEMIOREK

Kierownik Okręgu

Swoją karierę w OVB Allfinanz zacząłem w 2004r. Od dwóch lat prowadzę i rozwijam biuro OVB w Lesznie. Dla mnie współpraca z OVB to wielka zawodowa szansa na spełnienie celów prywatnych oraz zawodowych.

JACEK ŻURAW

Dyrektor Okręgu

W OVB pracuję od 6 lat. Obecnie jestem Dyrektorem Okręgu. Prowadzę biuro we Wrocławiu i w Świdnicy. Przez kilka lat szukałem swojej drogi zawodowej pracując dla kilku instytucji finansowych. Cały czas jednak w głowie miałem ideę założenia własnej firmy. Po rozpoczęciu współpracy, która na początku miała być tylko sposobem na dorobienie „drugiej wypłaty”, okazało się, że Moja Własna Firma jest bliżej niż myślałem; dostałem know-how, świetne produkty, najlepszych rynkowych Partnerów, profesjonalne szkolenia i opiekę osób, które odniosły sukces. Dziś pod szyldem Holdingu OVB Allfinanz rozwijam swój biznes i jestem pewien, że „OVB it’s my way”

PIOTR GIEDROJĆ

Kierownik Okręgu

Jestem Kierownikiem Okręgu i prowadzę biuro na terenie Świdnicy. W pracy i w życiu wyznaję zasadę: „co Cię nie zabiję, to Cię wzmocni”. W wolnych chwilach lubię wędkować. Całkowicie odrywam się wtedy od rzeczywistości i maksymalnie wypoczywam. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Osoby, które zechcą nawiązać współpracę na terenie Świdnicy i okolic zachęcam do wysyłania aplikacji na mój adres mailowy: piotr.giedrojć@ovb.com.pl

DARIUSZ BARTKOWIAK

Kierownik Okręgu

Nazywam się Dariusz Bartkowiak, mam 38 lat i od trzech lat prowadzę własną firmę we współpracy z OVB Allfinanz Polska. Obecnie posiadam dwa własne biura we Wrocławiu i Łodzi, oraz plan otwarcia kolejnego pod koniec roku. Od kilkunastu lat jestem związany z rynkiem finansowym i swoją przyszłość widzę nadal w tym obszarze. Prywatnie moją pasją, oprócz finansów, jest rynek motoryzacyjny – aktualne trendy, strategie i dynamiczny jego rozwój. Finanse i samochody można oczywiście połączyć w OVB.

TOMASZ SZARATA

Dyrektor Okręgu

Od kilku lat prowadzę własne biuro we Wrocławiu.
Czas spędzony z moją córką – bezcenne. Nie znoszę kłamstwa i braku profesjonalizmu a poza tym jestem urodzonym optymistą.
Interesuje się piłką nożną i od zawsze jestem wiernym kibicem Śląska Wrocław.

AGNIESZKA BORYCZKA

Kierownik Okręgu

Pracuję w biurze OVB przy ul. Racławickiej 42 we Wrocławiu. W swoim życiu zawodowym jestem osobą otwartą na nowe wyzwania i możliwości. Budowanie relacji z ludźmi jest dla mnie bardzo istotne i pewnie dlatego od początku OVB spełnia w tym zakresie moje oczekiwania . Z zawodu jestem Project Managerem a psychologia zarządzania to dziedzina w kierunku której chcę podjąć dalszą edukację.

AGATA SZARATA

Kierownik Okręgu

Pracuję w biurze na ul. Jedności Narodowej uwielbiam moją córkę i gotować dla moich przyjaciół. Nie lubię marudzenia i patrzenia wstecz. Interesują mnie ludzie i polskie kino niezależne.

ALEKSANDRA SŁODCZYK

Kierownik Okręgu

Wieloletni pracownik OVB. Z racji tego został przeze mnie wypracowany depozyt zaufania ludzi z którymi współpracuję. W czasach zmian i chybotliwości jest to najlepsza rekomendacja mojej pracy. Zapraszam do współpracy.

Ciekawe artykuły:

Back to Top