BiuroTanie kolonialne meble ogrodowe Jysk

Tanie kolonialne meble ogrodowe Jysk

by

Styl kolonialny – camp style

Styl kolonialny doczekał się już kilku swoich odmian. Jedną z tych najpopularniejszych jest camp style, czyli styl obozowy. Czym on się zatem wyróżnia i jak można go samemu zastosować?

Styl obozowy, jak sama jego nazwa wskazuje, ma mieć obozowy charakter. Muszą występować w nim sprzęty lekkie i praktyczne, które z łatwością można przenieść z jednego miejsca w inne miejsce i ponownie zastosować. Tanie kolonialne meble w takim stylu nie będą więc ciężkie. Należy je zestawiać z delikatnymi tkaninami, np. płótnem bądź lnem, z których można wykonywać m.in. zasłony bądź obicia dla poszczególnych wyrobów. Dekoracjami we wnętrzach przygotowanych w stylu obozowym są przeważnie rośliny egzotyczne. Można je umieszczać na parapetach, szafkach bądź wstawiać do prostych i lekkich donic, wieszając je później bezpośrednio na ścianach.

Camp style jest stylem zdecydowanie praktycznym. Sprawdzi się on zatem u osób, które dość często się przeprowadzają i chcą za każdym razem z łatwością przewozić cały swój dobytek.

Ciekawe artykuły:

Back to Top