BiuroListwy wykończeniowe i profile do terakoty

Listwy wykończeniowe i profile do terakoty

by

Partex to producent i dystrybutor materiałów wykończeniowych, m.in. profile do terakoty, systemy dylatacyjne i listwy łączeniowe.

Materiały wykończeniowe stosowane przy wykończeniach lokali mieszkalnych i użytkowych są dziś dostępne w szerokiej gamie materiałów oraz wzorów i kolorów.
Firma Partex dostarcza materiały wykończeniowe do odbiorców na terenie prawie całej Polski.

Profile do terakoty i glazury wykonane są z mosiądzu lub aluminium. Mogą byc anodowane lub w wysokim połysku. Elementy mogą mieć długość od 100 do 300 cm. Profile fugowe (teownikowe) i schodowe (ryflowane) również wykonane sa z mosiądzu bądź aluminium. Przy wykonczeniach w lokalach użytkowych, do łączenia posadzki z wykłądziną czy innymi podłożem wykorzystuje się profile przejściowe oraz najazdowe i łączące. Profile krawędziowe, wewnętrzne i schodowe wzmacniają połączenie i nadają ładniejszego wyglądu łączonym materiałowm.

Listwy łączeniowe i systemy dylatacyjne to m.in. durastepy, antypoślizgowe listwy schodowe, wykonane z gumy i aluminium. Rozporowe profile fugowe występują w pcv szarym i beżowym. Listwy do paneli, takie jak 434, czy 837 wykonane z aluminium anodowane w kolorze srebrny lub złoty.

Listwy przypodłogowe do maskowania izolowanych przewodów elektrycznych, antenowych lub telefonicznych. Przewody można zakryć podczas montażu, resztę w kanale zamykanym listwą maskującą. listwy wykończeniowe Salag oraz VOX wykonane są z PVC, natomiast ich kolor i wzór pokazuje
dostępny wzornik.

Dostawcy firmy Partex dostarczają zamówione produkty bezpośrednio do swoich klientów, a
zamówienia specalne mogą być realizowane nawet w ciągu 24 godzin.

Ciekawe artykuły:

Back to Top